Комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр міста Острога" Острозької міської ради Рівненської області

Вчитель-логопед

Лавренюк Олена Сергіївна - вчитель-логопед

"Навчаючи інших вчитись самій
В житті все робити з любов'ю.
За кожний мій вчинок, щоб діти могли
Згадати мене добрим словом"

Освіта (назва ВНЗ, рік навчання) -  Повна вища,

- Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, 2014р.

Спеціальність за освітою, кваліфікація – олігофренопедагог, логопед, вчитель дітей з вадами розумового розвитку

Додаткова освіта – Рівненський інститут слов’янознавства Київського славістичного університету, 2007р.

Напрями роботиКорекція розвитку дітей з особливими освітніми потребами:

1. Своєчасне виявлення порушень розвитку мовлення у дітей .
  2. Діагностичне обстеження дітей.
  3. Консультативний супровід педагогів   та батьків, що виховують дітей з вадами мовлення.
  4. Подолання порушень усного мовлення та попередження помилок на письмі.
  5. Формування фонетико-фонематичної, лексико-граматичної сторін мови та зв’язного мовлення.
  6. Розвиток артикуляційної, загальної, дрібної моторики та просодики.

Форми взаємодії з батьками:

1. Знайомлю батьків з нормативними документами, програмами, з досягненнями дітей та труднощами у корекційному процесі.

2. Індивідуальні консультації вчителя-логопеда, в ході  яких батькам надаються індивідуальні поради щодо поліпшення мови дитини.