Комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр міста Острога" Острозької міської ради Рівненської області

Миненко Оксана Василівна – практичний психолог.

“Недостатньо тільки отримати знання; їх треба застосувати. Недостатньо тільки бажати; треба діяти.”– Йоганн Вольфганг фон Гете.

Освіта (назва ВНЗ, рік навчання) -  Повна вища,

- Національний університет «Острозька академія», 2015.

Спеціальність за освітою, кваліфікація – «Психологія»: магістр психології, психолог, викладач.

Додаткова освіта – навчання за програмою практико-теоретичного курсу «Робота через тіло в практиці надання професійної психологічної допомоги», 2017-2018р.

- участь у міжнародному семінарі-практикумі «Основи АВА. Різні моделі терапії», 2020р.

- навчання за програмою практико-теоретичного курсу «Технології sand-play у практиці психологічної допомоги дітям та дорослим», 2019-2020р.

Напрями роботиКорекція розвитку дітей з особливими освітніми потребами:

• корекція поведінки, розвиток комунікативних навичок спілкування,
  • підвищення самооцінки, формування навичок  впевненої поведінки;
  • розвиток навичок емоційно-вольової регуляції, саморегуляції.

Робота з батьками: психологічна підтримка, пошук ресурсів, нових стратегій виховання дитини.

Ведення супервізорської групи для педагогічних працівників.

Робота з тілом, застосування елементів АВА-терапії, пісочної терапії.